Burak Özçivit’le Mutlu Evliliğinin Sırrını Açıklayan Fahriye Evcen “Biz Bunu Nasıl Düşünemedik?” Dedirtti

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, Alem Dergisi’ne verdiği röportajda aile hayatından bahsetti. 2017 yılında dünyaevine girdiği Burak Özçivit ile ilişkisinden bahseden Evcen, mutlu evliliğin sırrını söyleyerek duyanlara ‘biz bunu nasıl düşünemedik?’ dedirtti…

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, Türkiye’nin en sevilen oyuncuları ve çiftleri arasında.

Bu çiftimizin aşk hikayesine herkes şahit. Çünkü 2013 yılında yayınlanan Çalıkuşu dizisinde tanışıyorlar. Zaten başrol oyuncuları ve partnerler. Sette başlayan arkadaşlığın sonu da aşk oluyor.

Uzun süre devam ettirdikleri ilişkilerini 2017 yılında evlilikle taçlandırmaya karar vermişlerdi.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaptıkları dillere destan düğün tüm magazinde bomba etkisi yaratmıştı desek yeridir. Burak Özçivit’in damatlığından tutun da Fahriye Evcen’in giydiği üç farklı gelinliğe konuşulacak pek çok konu vardı.

Çiftimiz daha sonra mutlu yuvalarını bir de minik bir bebek haberiyle büyütme kararı almıştı.

İlk oğulları Karan, 2019 yılında dünyaya gelmişti. Karan’ın fotoğraflarını sık sık sosyal medyada görmeye devam ediyoruz. Kendisi küçük bir delikanlı oldu.

Özçivit çifti bu yıl ise ikinci oğulları Kerem’i kucaklarına aldı.

Henüz daha bir yaşında bile olmayan Kerem’in fotoğraflarının tümünü yüzünde bir emoji ile görüyoruz. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, Kerem’in yüzünü göstermemeye özen gösteriyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan ve aşklarını her fırsatta gösteren ikili, geçtiğimiz ay birlikte Milano’ya romantik bir tatile gitmişti.

Sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflardan birlikte baş başa İtalya’ya gittiğini anladığımız Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yine romantik pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Türk ve yabancı hayranları fotoğrafın altında hayranlık dolu yorumlar paylaşmıştı.

Geçtiğimiz gün Alem Dergisi’yle röportaj yapan Fahriye Evcen, hem çocuklarından hem de eşi Burak Özçivit’ten bahsetti.

Bir süre oyunculuğa ara veren ve şimdilerde ekranlara geri dönen Evcen, ‘Çocuklarla birlikte beni çok besleyen birkaç yıl geçirdim. Şimdi hareketlenme ve işime dönme vakti.’ dedi.

‘Çocuklardan sonra daha sabırlı ve sebatlı olmayı öğrendim. Her koşulda sana ihtiyaçları var. Keskin kurallarım yok. Tek bir konuda hassasım, kendime vakit ayırıyorum.’

Sevginin gücüne çok inandığını söyleyen Evcen, “Sevginin gücüne çok inanırım. Bizi besleyen var eden yegâne şey.” dedi ve hayatı böyle dengelediğinden bahsetti.

‘Dengeyi hâlâ en kolay kendimde buluyorum. Kendimi dinlemeyi seviyorum. Bu bana dengede kalmakta yardımcı oluyor.’

Ardından mutlu evliliğin sırrından bahseden Evcen, “Mutlu evliliğin sırrı; sevgiyle yola devam etmeye niyetli olmak, hepsi bu.” dedi.

Daha sonra biraz da olsa kendinden bahsederek ‘Ben merak eden bir kaşifim’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x