İki Genç, Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün İkonik Cumhuriyet Bayramı Kostümünden Esinlenince Olanlar Oldu!

Safiye Soyman ve Faik Öztürk, yıllardır magazin dünyasının en sempatik ve sevilen çiftleri arasında yer alıyorlar biliyorsunuz ki. Geçtiğimiz haftalarda Safiye Soyman ile Faik Öztürk’ün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel diktirdikleri kostüm çok konuşulmuştu. Şimdilerde Londra’da iki genç bu kostümden esinlenince olanlar oldu.   

İşte detaylar ?

Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün “dillere destan” aşkını bilmeyeniniz yoktur. Onların farklı enerjileri yıllardır hepimizi içine çekiyor.

Çift 1999 yılından bu yana hayat arkadaşlığı yapıyor ve birbirlerine oldukça düşkün.

Türkiye’nin en ikonik çiftlerinden biri olan Safiye ve Faik, samimiyetsiz ve kasıntı ilişkilerin yanında bize çok farklı geliyorlar.

Her yaptıkları olay olan bu ikonik çift geçtiğimiz 29 Ekim’de Cumhuriyet Bayramı’na özel diktirdikleri kostümlerle sahneye çıkınca çok ses getirmişlerdi hatırlarsanız.

Londra’da Safiye Soyman ve Faik Öztürk hayranı iki genç, çiftin bu kostümünden esinlenence olanlar oldu hâliyle.

Önce Safiye Soyman, bu iki gencin kendilerinden esinlenmelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Safiye Soyman, paylaşımının altına şu notu düştü:

‘Londra’da bu güzel kardeşlerimiz kıyafetimizle örnek teşkil ederek 29 Ekim gecesi bayramında büyük ilgi alaka görmüşler büyük alkış almışlar ve hayranlarımızdan birisi Instagram’da gördük. Tabii ki bunları tanımıyorum sevenlerimizden biri çok çok mutlu olduk. Çok teşekkür ederim Yaşasın Türkiye’

@falafeltabagi adlı bir Twitter kullanıcısı Safiye Soyman’ın bu paylaşımını paylaşınca sosyal medya kullanıcılarından da yorumlar gecikmedi tabii ki.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x