Nazlı Sabancı’nın, Hacı Sabancı’dan Sonra Dostu Aslışah Alkoçlar’ı Tek Kalemde Silmesine Dair Konuşulanlar

Sabancıların biricik gelini Nazlı Sabancı’yı hepimiz tanıyoruz artık. Nazlı Gelin sosyeteye çok çabuk uyum sağladı ve çok da beğenilen bir isim. Kendisi öyle çok göz önünde olan bir isim olmasa da yaptığı her paylaşım, giydiği her kıyafet çok konuşuluyor. Nazlı Sabancı’nın son paylaşımına gelen Aslışah Alkoçlar yorumları ise hepimizi şöööyle bir maziye götürdü… Buyurun!

Zeynep Nazlı Sabancı, genç neslin en çok konuşulan sosyetik isimlerinden biri. Malum, kendisi kısa bir süre önce Hacı Sabancı ile evlenerek İstanbul sosyetesine geçiş yaptı.

Kayınvalidesi Arzu Sabancı’nın da biriciği olan Nazlı Kayı, sosyeteye uzak bir isim değil aslında. Bursalı ve varlıklı bir ailenin kızı olduğu bilinen Nazlı’nın annesi Güneş Dimili, Bursa sosyetesinin de yakından tanıdığı bir isim.

Geçtiğimiz günlerde kızı Arzu Alara’yı kucağına alan Nazlı Sabancı, güzelliği, zarafeti ve özellikle de kayınvalidesi Arzu Sabancı’ya olan benzerliğiyle gündemden düşmüyor.

Tercih ettiği kıyafetlerden yaşadığı müthiş yalıya, Nazlı Sabancı’nın hayatına dair birçok detay magazin tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Nazlı Sabancı geçtiğimiz günlerde Hacı Sabancı ve kızları Arzu Alara ile tatile çıktı…

Nazlı Gelin, çıktıkları tatilden de bu çok beğenilen kareleri paylaştı… Nazlı Sabancı’nın bu fotoğraflarına beğeni ve yorum yağdığını söylememe gerek yok herhalde.

Asaletiyle her zamanki gibi kayınvalidesi Arzu Sabancı’ya benzetildi…

Gelgelelim dikkat çeken bazı yorumlar da yapıldı Nazlı Sabancı’ya. Çocukluk arkadaşı Aslışah Alkoçlar sayesinde hayal gibi bir hayatı olduğu söylendi.

Öyle ki Aslışah Alkoçlar ile küstüğü zaman dilimi de manidar bulundu.

“Bu Aslışah Alkoçlar olayı ne?” diyenler için hemen kısaca bahsedeyim. Nazlı Sabancı, yıllardır sosyetenin genç isimlerinden Aslı Alkoçlar ile yakın arkadaştı… Ta ki geçtiğimiz yıllara kadar.

Öyle ki Nazlı Sabancı ile Aslışah Alkoçlar çok yakın olduğu dönemde Alkoçlar, Hacı Sabancı’nın kardeşi Hakan Sabancı ile aşk yaşıyordu.

Gelgelelim ikilinin dostluğu, Hacı Sabancı ile Nazlı Sabancı’nın tanıştığı dönemde bitti. Küslüklerine dair ortalıklarda birçok iddia dolaşsa da o dönem birçok kişi, “Nazlı’nın Sabancı planı tuttu” gibi birtakım yorumlar yaptı.

Bildiğiniz üzere Nazlı Sabancı ile Hacı Sabancı evlendi ancak Hakan Sabancı ile Aslışah Alkoçlar kısa süre sonra ayrıldı… Yani Nazlı’yı Sabancılarla tanıştıran da Aslışah’tı.

Hâl böyle olunca yorumlar da kaçınılmaz oluyor anlayacağınız!

Eee, boşuna dememişler ‘Bu işler biraz da kısmet’ diye… Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x