Servet Harcayıp Köpek Olmuştu: Yeni Yaptığı Hareketle Herkesi Şoke Etti

Japonya’da yaşayan ve kendisine Tako-san takma ismini veren bir Japon, geçtiğimiz yıl yaklaşık 20 bin dolar harcayarak kendisine özel bir kostüm diktirmişti.

İlk bakışta çevredeki insanların yanı sıra, sokak hayvanları tarafından dahi köpek olarak algılanan adam, köpeklere duyduğu tutku nedeniyle hayatının bir bölümünü bu şekilde yaşayacağını belirtmişti.

Yaptırdığı giysinin hayvan olma hayali için bir başlangıç olduğunu belirten ve Youtube’da yaptığı yayınlar ile yüz binlerce aboneye ulaşan genç adam, yeni aldığı kararlar ile herkesi hayrete düşürdü.

KÖPEK KULÜBESİNDE YAŞAYIP, KÖPEK MAMASI YEMEYE BAŞLADI

Kostümün yanı sıra, hayat şeklini de köpeklere yaklaştırmayı amaçladığını belirten Toco, kendisine bir kulübe siparişi verdi ve bazı geceler burada yaşamaya başladı. Geçmişte köpek maması yiyerek öğün atlattığını da belirten Toco, meslektaşlarının yargılamasından korktuğu için yüzünü paylaşmama kararı aldığını belirtti.

Genç adam, yayınladığı “Hayvan Olmak İstiyorum” videosu ile köpek kıyafetiyle parkta gezdiği anları paylaşmış, videoda etrafta görünen köpeklerin dahi kendisini fark ederek yanına geldiğini aktarmıştı.

Bu görüntüler dünyada yüz milyonlarca izlenme alırken, Toco’nun ilerleyen günlerde köpeklere benzeyen hayatı hakkında yeni kararlar alacağı öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x